LUISTERAARS LUISTEREN NAAR ODRIE,
                                   ODRIE LUISTERT NAAR DE LUISTERAARS!
Odrie -  dat staat voor Omroep
Organisatie Ooststellingwerf -  is in de lucht sinds 16 december 1995.
Ooststellingwerf ligt centraal in het noorden van ons land, aan de Friese zijde van de grens met Drenthe.
              Locatie: Snellingerdijk 39, 8431 EJ, Oosterwolde.  Email: info@omroepodrie.nl


Klik op plaatje voor live-stream

 

 
 Voor meer informatie over deze site email naar : info@delogten.nl                                    Beginpagina

         maandag - dinsdag - woensdag - donderdag - vrijdag - zaterdag - zondag    Odrie

Maandag

    
*19.00 uur: NOS-Nieuws
    *19.02 uur: Muziekparade
     
De nieuwste muziek uit Nederland, ins en outs van de Nederlandse Top 30 en verzoekplaten.
     Presentatie, samenstelling en techniek: Alexander den Hertog.
   
*22.00 uur: Einde

Dinsdag

    
*18.00 uur: NOS-Nieuws
     *18.02 uur: Siwa Lima
    
 Herhaling van afgelopen zaterdag.
    *19.00 uur: NOS-Nieuws
    *19.02 uur: Non-stop muziek
   
*19.30 uur: Raads- of commissievergadering
     
Rechtstreekse uitzending van een commissie- of raadsvergadering vanuit het gemeentehuis in Oosterwolde.
     (om de week). Anders Omroep Drenthe.

Woensdag

   
*16.00 uur: NOS-Nieuws
   
*16.02 uur: Nederlandse top 30
   
 Herhaling van afgelopen maandag 2e uur.
   *17.00 uur: NOS-Nieuws
   *17.02 uur: Lost Highway
    
Herhaling van afgelopen zaterdag.
   *18:00 uur: NOS-Nieuws
    *18.02 uur: Muziek voor Volwassenen
     Regionaal muziekprogramma met Country, Americana, Blues

  
  Presentatie: Johan Derks
  
*19.00 uur: NOS-Nieuws
  
*19.02 uur: Muziek met Trox
     
Blues, Americana en Nostalgia (terug luisteren).
     Presentatie en samenstelling: Henk Trox.
     Techniek: Evert Sikkema.
  
*20.00 uur: NOS-Nieuws
    *20.02 uur: Shanty café
     Muziekprogramma voor liefhebbers van shantykoren, met veel "seasongs" en shantyliederen.
    
(terug luisteren).
     Presentatie en samenstelling: Henk Joustra, Johannes Schokker, Jan Talsma en Johan Liest.
     Techniek: Evert Sikkema.
    *21.00 uur: NOS-Nieuws   
  
 *21.02 uur: POPPodium
     Muziekprogramma met muziek van ongekend talent uit het Noorden van Nederland.
     (terug luisteren)
     Presentatie en samenstelling: Appie van Riesen.
     Techniek: Evert Sikkema.
 
 *22.00 Einde

Donderdag

  
*16.00 uur: NOS-Nieuws
  
*16.02 uur: POPPodium
  
 Herhaling van afgelopen woensdag.
   *17.00 uur: NOS-Nieuws
   *17.02 uur: Muziek met Trox
   
Herhaling van afgelopen woensdag.
   *18.00 uur: NOS-Nieuws
    *18.02 uur: Odrie van 6 tot 7
    Afwisselend informatie- en actualiteitenprogramma met activiteiten en nieuws uit Ooststellingwerf.
    Het "eigen weer" vanuit meteo Bosweer met Wim Oosterloo uit Appelscha is om half zeven een vast onderdeel
    van het programma.
    Presentatie: Marry de Vos en Gerrit Miedema.
    Techniek: Evert Sikkema.
  
 *19.00 uur: NOS-Nieuws
    *19.02 uur: Oldies to remember
    Muziek uit de oude doos .
    Presentatie, samenstelling en techniek: Peter Cruiming.
  
 *20.00 uur: NOS-Nieuws
  
 *20.02 uur Gospeltime
    Muziek met een boodschap.
    Samenstelling: Peter Cruiming
    *21.00 uur Einde

Vrijdag

  
*16.00 uur: NOS-Nieuws
   *16.02 uur: Huus en Hiem
  
 Herhaling van afgelopen zondag.
   *17.00 uur: NOS-Nieuws
   *17.02 uur: Singeliers
   
Muziekprogramma in de streektaal.
    Presentatie: Henk Kroese, Evert de Boer, Sietske Bloemhoff, Baukje Oosting en Hans Koopmans.
    Techniek: Jitze Hofstra.
  
*18.00 uur: NOS-Nieuws

    *18.02 uur: Odrie van 6 tot 7
    
Afwisselend informatie- en actualiteitenprogramma met activiteiten en
     nieuws uit Ooststellingwerf.
    Het "eigen weer" vanuit meteo Bosweer met Wim Oosterloo uit
    Appelscha is om half zeven een vast onderdeel van het programma.
    Presentatie: Kjerst Herder.
    Techniek: Willem de Jong.

    *19.00 uur: NOS-Nieuws
     *19.02 uur: Giddy Up
    
Rock en blues muziek door de tijd.
    Presentatie en samenstelling: Steef Piët. 
    *20.00 uur Einde


 

Zaterdag

   *11.00 uur: NOS-Nieuws
  
*11.02 uur: Non stop muziek
  
 Samenstelling: Alexander den Hertog.
  
*12.00 uur: NOS-Nieuws
  
*12.02 uur: De Tijdmachine
    
Smeuďg muziek- en informatieprogramma.
    Samenstelling: Sipko Hoogsteen.
  
*14.00 uur: NOS-Nieuws
    *14.02 uur: Nederlandstalig
    
Actuele Nederlandstalige muziek en cabaret.
    Presentatie, samenstelling: Peter Cruiming.
  
 *15.00 uur: NOS-Nieuws
     *15.02 uur: Shanty café
    Herhaling van afgelopen woensdag.
    *16.00 uur: NOS-Nieuws
     *16.00 uur Non stop cabaret
    Samenstelling: Peter Cruiming.
   
*17.00 uur: NOS-Nieuws
     *17.02 uur: Siwa Lima
    Moluks programma met nieuws en actualiteiten uit de Molukse
    samenleving.
    Presentatie: Nus Sahureka, Nadjib Ohorella, Fadila Ohorella, Naomi
    Sahureka en Henny van Veen.
    Techniek: Anira van Berlo, Joke van Lavieren, Joeri van den Boog,
    Ghazali Ohorella en Evert Sikkema.
  
*18.00 uur: NOS-Nieuws
    *18.02 uur: Lost Highway
    Country muziek.
    Samenstelling: Henk Trox.
  
*19.00 uur NOS-Nieuws
   *19.02 uur
Terug in de ether
    
Piraten muziek uit de jaren 60 - 80
   * 22.00 uur NOS-Nieuws

Sipko Hoogsteen

Peter Cruiming

   Zondag

  
*10.00 uur: NOS-Nieuws
   *10.02 uur: Singeliers
   Herhaling van afgelopen vrijdag.
   *11.00 uur: NOS-Nieuws
   *11.02 uur: Huus en Hiem
  
 Stellingwerfs taal- en cultuurprogramma met tal van zaken die in huis en op het erf gebeuren.
    Presentatie: Hendrik Betten.
  
*12.00 uur: NOS-Nieuws
  
*12.02 uur:
Muziek met Trox op herhaling
    Herhaling van muziek en interviews geselecteerd door Henk Trox zoals die in de periode 1997 tot 2000
    live werden uitgezonden vanuit Brasserie “Brueghel” in Oosterwolde.
    Presentatie: Henk Trox, techniek: Peter Cruiming
  
*14.00 uur: NOS-Nieuws
  
*14.02 uur: Odrie - sport op zondag
    Wedstrijdverslagen, intervieuws, uitslagen en nabeschouwingen van sportwedstrijden.
    Presentatie: Marcel Moes, Andries Dijkstra, Hendrik Betten, Hans Koopmans en Jitze Hofstra.
    Verslaggeving: Wim Hunneman, Koert Donker, Rink Haanstra en Hans Meijer.
    Techniek: Sipko Hoogsteen, Peter Cruiming en Alexander den Hertog.
   
*17.00 uur: NOS-Nieuws
  
 *17.02 uur: Gospeltime
    
Herhaling van afgelopen donderdag.
    *18.00 uur: NOS-Nieuws
    *18.02 uur: Op het leven
    
Herhaling van vorige zondag.
     *19.00 uur: NOS-Nieuws
     *19.02 uur: Op het leven
      Presentatie: Anita Geugien
      Techniek : Berend Jansen

     *20.00 uur: NOS-Nieuws
   

naar boven